19th Ave New York, NY 95822, USA
MASAŻ

Masaż leczniczy

zalecany przede wszystkim w bólach kręgosłupa, wszelkiego rodzaju napięciach i usztywnieniach mięśniowych. Stosowany jako element terapii po załamaniach, urazach także osobom przewlekle leżącym w celu zmniejszenia ryzyka powstawania przykurczy, odleżyn oraz usprawnienia krążenia krwi.

Masaż tajski stóp

praca z całą kończyną, refleksologia stóp. Pomaga przywrócić fizjologiczny stan równowagi: poprawia sen, usuwa uczucie “ciężkich nóg”, poprawia trawienie, pracę układu hormonalnego, limfatycznego i nerwowego.

Masaż tajski

(nazywany również bierną jogą) - to holistyczna metoda pracy z ciałem, skupiająca technik m.in. terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, akupresury, mająca na celu przywrócenie równowagi siły życiowej. Wykorzystanie różnych technik rozciągania,
ucisku i wpływu na kanały energetyczne, powoduje uwolnienie napięć i bólu, wsparcie naturalnych procesów leczniczych, poprawę kondycji psychofizycznej.

Masaż twarzy KOBIDO

jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. A więc to nie tylko zabieg, dzięki któremu możemy się zrelaksować. Systematycznie stosowany poprawia również jędrność i koloryt skóry oraz spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.

 

Masaż gorącymi kamieniami

to głęboko odprężający, rozluźniający mięśnie i niwelujący zmęczenie zabieg poprawiający przebieg energii w organizmie. Masażysta przy pomocy kamieni bazaltowych podgrzanych w odpowiednim naczyniu do 45 - 50 stopni wykonuje określone ruchy prowadząc do stanu głębokiego relaksu i wyciszenia.

Masaż Ajurwedyjski

to masaż całego ciała wywodzący się z ajurwedy, jednej z najstarszych technik medycyny, dając efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Ciepłe dłonie masażysty oraz aromatyczny olej mają wpływ na wyciszenie i odprężenie całego organizmu, a także poprawiają ukrwienie i przepływ limfy, wpływając pozytywnie na skórę. Ten zabieg również wzmacnia odporność oraz reguluje pracę systemu pokarmowego i nerwowego, poprawiając przemianę materii, zmniejsza obrzęki występujące w ciele, oraz wpływa na elastyczność stawów a także redukcję tkanki tłuszczowej.

© Stronę wykonała firma DAOB